Votează

Care din proiectele jos enumerate, după părerea dvs. sunt lorem ipsum dollar sit amet?

Loading ... Loading ...

Consultanții GreenCity pe Domenii de intervenție

#Domenii de interventie a Green CitiesConsultanti NationaliConsultanti Internationali
1Mobilitate urbanaOctavian Lungu, lunguo@gmail.comUrban Mobility Planning: Martha Giannakopoulou, martha@if-untitled.com

Transport Mobility: Frank Wefering, fwefering@gpinet.com

Smart Mobility, Intelligent Transport Systems and Smart City: Josef Kocourek, kocoujos@fd.cvut.cz

Dedicated bus lanes: Kristina Gaučė, kristina@gauce.lt

2Gestionarea deseurilor
3Eficienta energetica si valorificarea surselor de energie regenerabilaSustainable Energy and Climate Action Plan: Evgheni Camenscic, camenscic.evgheni@gmail.com

Energy Efficiency: Octavian Lungu, lunguo@gmail.com

Green Code: Constantin Codreanu, constantin.codreanu77@gmail.com; Ion Andrusceac, ion.andrusceac@yahoo.fr

Sustainable Energy and Climate Action Plan: Dzintars Jaunzems, Dzintars.Jaunzems@rtu.lv

Energy Efficiency: Milan Oleriny, oleriny@volny.cz

Street Lighting: Yurii Tikhonenko, tikhonenkoyf@mail.ru

Green Code: Cristiana-Verona Croitoru, cristianaveronacroitoru@gmail.com

4Planificare urbana durabilaVezi mobilitate urbanaInstitutional process modelling of the Department of Architecture, Urban Planning and Land Relations of Chisinau Municipality: Maria Visan, maria.m.visan@gmail.com